Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Konsultacja stylistyczna

Dobór oprawek zajął Ci sporo czasu, a i tak nie czujesz się w nich dobrze? Mamy rozwiązanie!

Dla kogo są konsultacje?

Po czym poznasz, że potrzebujesz konsultacji ze stylistą?

myślisz że nie ma dla Ciebie fajnych okularów

szukasz naprawdę idealnych oprawek

masz dosyć nietypowe wymiary twarzy

zdecydowanie nie lubisz siebie w okularach

myślisz, że pasuje Ci tylko jeden typ okularów

trudno podjąć Ci samemu finalną decyzję

Korzyści

Korzyści wynikające z konsultacji stylistycznych

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, żeby poznać potrzeby naszego przyszłego klienta. Określić jego oczekiwania dotyczące komfortowego widzenia w różnych sytuacjach, z którymi się codziennie spotyka.

Oszczędność czasu

Nie musisz więcej chodzić od optyka do optyka i godzinami wertować stron internetowych.

Pewność siebie

Dobór okularów do urody to jedno, modny design lub fason, który podkreśla Twój charakter to drugie. Zadbamy o oba te aspekty!

Komfort noszenia

Unikniesz nienaturalnego wyglądu, bólu głowy, czy innych negatywnych objawów zdrowotnych, mogą być powodem źle dobranych okularów.

100%
gwarancja

Kupując okulary w naszych salonach optycznych, otrzymujesz bezpłatny serwis i gwarancję.

Przebieg konsultacji

Jak wyglądają konsultacje ze stylistą?

1.

Ankieta przed konsultacją

Nasi styliści chcą być dobrze przygotowani. Zależy nam byś czuł/a się dobrze i spotkanie ze stylista było dla Ciebie do zapamiętania na zawsze! Przed konsultację wysyłamy do Ciebie ankietę, a potem dbamy o to by spełnić Twoje oczekiwania.
2.

Analiza kolorystyczna

Konsultację rozpoczynamy od bardzo przyjemnego etapu. Siadasz w miękkim fotelu, a nasza stylistka lub stylista przygląda się Twojej twarzy i włosom. Pyta Cię o ulubione kolory. W trakcie tego etapu dowiesz się, jakie barwy do Ciebie pasują.
3.

Pytania optyczne

Stylista opraw okularowych powinien mieć gruntowną wiedzę optyczną. Nasze konsultacje łączą kwalifikacje stylistyczne z doświadczeniem w optyce. Zadajemy kluczowe pytania, słuchając Twoich potrzeb. Wszystko po to, aby mieć pewność, że nowe okulary zapewnią Ci dobre widzenie w każdej sytuacji i na każdą okazję.
4.

Kształt twarzy

Masz okrągłą twarz, a więc musisz nosić kwadratowe okulary? Nic bardziej mylnego! Stylista skupi się na kształcie i rysach Twojej twarzy. Uwierzysz, że z powodzeniem możesz nosić naprawdę różne oprawy okularowe! Być może po spotkaniu zdecydujesz się na metamorfozę: zmianę fryzury lub garderoby.
5.

Brwi, nos i uszy

Czas na pytania: Jak okulary leżą na nosie? Czy oprawki powinny być większe, czy mniejsze? Czy uwydatniają Twoje rysy twarzy? Czy nie opierają się zbyt mocno na policzkach? Wszystkie te elementy dokładnie sprawdzimy.
6.

Przymierzanie

Przygotowania za nami! Czas przejść do przymierzenia propozycji przygotowanych przez stylistę i weryfikacji, które z opraw odpowiednio podkreślają Twoją urodę. Okulary przecież muszą stanowić spójną całość!
7.

Zdjęcia

Wykonujemy kilka zdjęć, abyś mógł zobaczyć się z różnych stron i perspektyw. Taki zabieg pozwala przede wszystkim na podjęcie dobrej decyzji i Twoje zadowolenie z zakupu.
8.

Rekomendacja i decyzja

To już prawie koniec. Jeśli nie możesz się zdecydować, które oprawy wybrać, to nasz stylista służy radą i chętnie pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Styliści

Zespół naszych stylistów to entuzjaści dobrego widzenia i wyjątkowego stylu

Doradzamy najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia potrzeb oraz trybu życia. Pomożemy dobrać oprawy czy soczewki, które zapewnią stylowy i ciekawy efekt wizualny, a przede wszystkim otoczą najlepszą ochroną Twoje oczy.

Malwina

Lubi nowe wyzwania, nie tylko te dotyczące optyki. W wolnym czasie czyta książki dotyczące rozwoju osobistego oraz fotografii – to jej druga pasja życiowa (zaraz po optyce).

Joanna

Ma najkrótszy staż w zespole, ale i najwięcej pomysłów na minutę. Zaraża entuzjazmem i potrafi pobudzić do zmiany nawet największych uparciuchów.

Patrycja

Uważna i zaangażowana stylistka, która zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Jest doświadczoną makijażystką, więc jej wiedza o kolorystyce jest szeroka i wielopoziomowa. Skutecznie łączy doświadczenie w optyce ze swoim naturalnym wyczuciem stylu.

Porady stylistyczne

Wiedzy nie zachowujemy dla siebie, tylko dzielimy się nią razem z Tobą

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie doboru idealnych okularów dla każdego. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko szeroki wybór oprawek, ale również wiele porad dotyczących doboru idealnego modelu. Dzięki indywidualnej konsultacji stylistycznej  oraz m.in. dzięki naszym filmom na kanale YouTube dowiesz się, jak dobrać oprawki, aby nie tylko dobrze widzieć, ale również świetnie wyglądać!

Nasi eksperci podzielą się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, pokażą, jak dobrać oprawki odpowiednio do kształtu twarzy, typu urody czy stylu życia. Przygotowaliśmy wiele praktycznych wskazówek, które pomogą Ci wybrać okulary, które będą nie tylko idealnie dopasowane do Twoich potrzeb wzrokowych, ale także staną się ważnym elementem Twojego stylu.

Cena

Ile kosztują konsultacje stylistyczne?

Cena konsultacji to 200 zł. Biorąc pod uwagę, że okulary nosisz często kilkanaście godzin dziennie, przez 365 dni w roku — to niewielka inwestycja w świetny wygląd i samopoczucie.

Opinie klientów

Zobacz co mówią nasi klienci

Rzetelne badanie wzroku

Zapisz się na konsultacje stylistyczne