Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Byłam w kropce. Okulary, które nosiłam nie spełniały swojej funkcji – poznaj historię Pani Moniki

Czas mija nieubłaganie. To, co wczoraj miało rację bytu, dziś może okazać się przeszłością. Z okularami jest podobnie. Nasze potrzeby się zmieniają, wady wzroku pomimo korekcji pogłębiają, a z każdym dniem coraz bardziej doskwierają. Tego właśnie doświadczyła Pani Monika, jedna z klientek ORLIŃSCY Salony Optyczne. Z czym do nas trafiła i czy udało nam się pomóc? Poznaj jej historię.

“Zauważyłam, że jest coraz gorzej”

Gdy kupujemy nowe, dobrze dopasowane okulary gołym okiem widać, że komfort widzenia zdecydowanie zyskuje. Z czasem jednak wady wzroku się pogłębiają, na co niestety nie zawsze reagujemy. Nosimy te same okulary i tłumaczymy sobie, że postępujące pogorszenie widzenia to wynik zmęczenia, złego dnia…

To ślepa uliczka, na której końcu czeka nieprzyjemny wniosek – okulary nie spełniają już swojej funkcji. Z podobnym problemem trafiła do nas Pani Monika.

Jakich okularów potrzebowała?

Do dali i pracy z komputerem. 

Doskonale rozumiemy to, jak uciążliwe są spacery czy też czytanie książek, praca przed ekranem, gdy zamazany lub skaczący obraz nie pozwala się skupić na tym co ważne. Dlatego też od razu wiedzieliśmy, w jaki sposób pomóc.

Dlaczego wybrała ORLIŃSCY Salony Optyczne?

Pełne zaufanie i przekonanie do wysokiej jakości usług. To rzeczy, których nie da się kupić, ale można wypracować. Cieszymy się, że w środowisku klientów nasze salony są za to doceniane. Właśnie to stało się powodem, dla którego Pani Monika wybrała właśnie nas. 

Od czego zaczęliśmy?

Od rzetelnego badania wzroku, ponieważ to punkt wyjścia w doborze rozwiązań optycznych szytych na miarę potrzeb klienta. Bardzo doceniamy to, że klienci trafiający do nas są wręcz zaskoczeni tym, jak powinno wyglądać kompleksowe badanie. 

Jak powiedziała Pani Monika:

“Mimo, że było mi wiadomo, jak będę obsługiwana, to sposób podejścia pracowników salonu, staranność badań optometrycznych oraz innych kwestii związanych z podjęciem decyzji co do doboru szkieł, rodzaju okularów i doradztwo przy wyborze oprawek bardzo mnie zaskoczyły”.

Nie wyobrażamy sobie innego podejścia. Doskonale rozumiemy to, że klienci podczas wyboru okularów muszą czuć się zrozumiani, inaczej nie ma mowy o spełnieniu oczekiwań. 

W naszej pracy pracujemy nad okiem, ale przede wszystkim robimy to za pomocą języka, tłumaczymy aspekty różnych rozwiązań, celem łatwiejszego wyboru, by klient był świadom, co jest dla niego najlepsze. 

Na co zdecydowała się Pani Monika?

Na dwie pary okularów: jedną “na co dzień” do użycia w normalnych warunkach i drugą tzw. “biurowe progresywne”. Okulary miały zapewnić Pani Monice komfort, a przez to rozumiemy dobre widzenie podczas spacerów, jazdy autem, pracy z komputerem, oglądania wystaw sklepowych czy wreszcie czytania gazet, ulotek i książek.

Komentarz Pani Moniki po wyborze był dla nas dowodem, że kolejny dzień znów możemy zamknąć z uśmiechem:

“Nie miałam żadnych wątpliwości, że to rozwiązanie jest najlepsze. W końcu mam pełen komfort widzenia”.

“Czuję, jakby okulary były częścią mnie samej”

Zdanie w nagłówku powyżej to nie nasze marzenie, to opinia Pani Moniki, która jak sama powiedziała:

“Jestem niezwykle zadowolona z wybranego rozwiązania. Zupełnie nie odczuwam faktu używania szkieł, czuję się, jakbym ich nie nosiła na nosie. Dodatkowo wybraliśmy wspólnie doskonałe oprawki, świetnie pasujące do mojej twarzy i, nie tylko moim zdaniem, dodające mi wręcz urody”.

Czy Pani Monika poleciłaby nas znajomym?

Odpowiedź Pani Moniki na to pytanie nas mile zaskoczyła, ponieważ powiedziała, że:

“Ja już polecam Waszą firmę. Na pytanie skąd mam takie fajne oprawki, od razu wskazuję na ORLIŃSCY Salony Optyczne. Wiem, że mając doświadczenie z różnymi salonami optycznymi, nigdy nie byłam tak zadowolona z uzyskanych rezultatów. Uważam, że Wasze salony można polecać wszystkim”.

Twój komfort widzenia do dali i bliży – jest bliżej niż myślisz

Takie historie to dla nas nie tylko powód do uśmiechu. To dowód na to, że ludzkie podejście, rozmowa i rzetelna praca przynosi niesamowite rezultaty. Pani Monika to jedna z wielu naszych klientek, które wyszły z salonu z uśmiechem i świadomością, że od dziś będą mogły widzieć świat wyraźnie.

Potrzebujesz pomocy w doborze okularów? 

Zapisz się na rzetelne badanie wzroku: https://orlinscy.pl/oferta/badanie-wzroku/

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.