Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

W naszych salonach optycznych zawsze przed wykonaniem okularów przeprowadzamy kompleksowe badanie wzroku. Dlaczego to robimy? Poznaj 4 powody!

Michał

Orliński

Dlaczego badamy wzrok przy każdym zakupie [WIDEO]

W naszych salonach optycznych zawsze przed wykonaniem okularów przeprowadzamy kompleksowe badanie wzroku.
Mamy przynajmniej cztery powody, żeby to zrobić.

  1. Przede wszystkim, żebyśmy mogli Ci pokazać jak będziesz widzieć. Dzięki badaniu będziesz mógł przetestować w naszym salonie okulary próbne. To u nas standard.

  2. Bierzemy odpowiedzialność za Twoje widzenie, więc dokładne badanie jest nam potrzebne, żeby prawidłowo wykonać Twoje okulary.

  3. Przeprowadzamy odpowiednie testy, żeby zweryfikować Twoją wadę wzroku i poznać cały proces Twojego widzenia.

  4. Przy zakupie badanie jest dla Ciebie całkowicie bezpłatne.

Badanie, które wykonujemy, jest przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Przy odpowiednich testach dajemy Ci możliwość bezbolesnego i bezstresowego sprawdzenia wady wzroku. Dla nas Twoje widzenie jest kluczowe, dlatego też przy każdym zakupie możesz z niego skorzystać. Poświęć trochę czasu, a będziemy mieli pewność, że Twoje widzenie jest komfortowe. Zadbaj z nami o prawidłową korekcję wzroku.

Badanie wzroku w Salonie Optycznym ORLIŃSCY

Przykładamy ogromną uwagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również Twoje potrzeby naszych klientów.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać w jednym z naszych salonów optycznych (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – KabatyBabice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.