Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Michał

Orliński

Dlaczego powinnaś poznać te dodatki do okularów, czyli Okularowe Gadżety Kobiety

okularowe_gadżety_kobiety.png

Jeśli jesteś choć trochę podobna do mnie, to okulary, które nosisz, często sprawiają ci jakieś kłopoty. Nie zawsze odkładasz je na miejsce, a potem nie możesz ich znaleźć, zdarza Ci się też, że nie masz pojęcia dlaczego (i, co gorsza, czym!) znów są pobrudzone. Jeśli dziś też już prawie je zgubiłaś, to w ogóle możemy sobie przybić piątkę. Pewnie jak większość współczesnych kobiet nie narzekasz na nadmiar wolnego czasu i dlatego często robisz kilka rzeczy naraz. Twoje okulary powinny zacząć wreszcie nadążać za Twoim tempem życia 😉 Mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Dzięki pomocy Adama, Stylisty z naszego salonu Kabaty, znalazłam kilka gadżetów, które znacznie ułatwią życie chyba każdej kobiecie, która nosi okulary. Nagraliśmy z Adamem krótkie filmiki o każdym z nich. Całą ich serię nazwałam Okularowe Gadżety Kobiety.

Dlatego jeśli lubisz praktyczne, ale i atrakcyjne dla oka, rozwiązania, to koniecznie przeczytaj ten artykuł i obejrzyj nasze nagrania.

Ja lubię rozwiązywać problemy szybko i skutecznie, dlatego żaden z filmików nie trwa dłużej niż dwie minuty! Zobacz który z problemów, które mi doskwierały, dotyczy Ciebie i przekonaj się jak sobie z nimi poradzić!
Masz problem z rysującymi się okularami?
Nie nosisz ze sobą etui, bo nie masz na nie miejsca? Efektem są niestety porysowane szkła. Czy musi tak być? Wcale nie! Dobra wiadomość jest taka, że mam dla Ciebie rozwiązanie!

Nigdy nie masz przy sobie okularów przeciwsłonecznych, gdy są Ci potrzebne?
Razi Cię słońce, ale znów zapomniałaś z domu swoich okularów przeciwsłonecznych? Obejrzyj i sprawdź jak sprytnie poradzić sobie z tym problemem!

Chciałabyś znaleźć miejsce dla swoich okularów, nakładki przeciwsłonecznej, a może i karty kredytowej?Zamień swoje stare etui na podręczne centrum dowodzenia! 😉 Jedna mała zmiana może całkowicie rozwiązać Twoje problemy!

Słońce Cię razi, zaraz chowa się za chmurą i po chwili znów to samo?
Wyobraź sobie, że Twoje okulary korekcyjne mogą w sekundę stać się przeciwsłoneczne? Już nigdy więcej nie musiałabyś ich szukać w najmniej odpowiednim momencie. Niemożliwe? Przekonaj się sama!

Nie masz gdzie odłożyć okularów, prowadząc samochód?
Prowadzisz i chcesz zamienić swoje okulary na przeciwsłoneczne z korekcją, albo po prostu odkładasz przeciwsłoneczne? Już nigdy więcej nie ryzykuj, że porysujesz swoje piękne i wymarzone szkła!

Ciągle zostawiasz gdzieś swoje okulary i nie możesz ich potem znaleźć?
Po co Ci okulary, których nie możesz znaleźć? Ciągle gubisz swoje „drugie oczy”? Jedna mała zmiana i Twój problem zniknie! A to wszystko w dobrym stylu.

Lubisz praktyczne rozwiązania, ale i wyraziste akcenty?
Umiesz zamieniać swoje niedoskonałości w atuty? To rozwiązanie jest dla Ciebie! Pokaż wszystkim, że jesteś wyrazista i przy okazji nie zamierzasz rozstać się z ulubionymi okularami.

Okulary parują? Nie musisz się na to godzić!
Zawsze męczyły Cię parujące okulary, a przy maseczce jest jeszcze gorzej? To już przeszłość. Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki.

Czy Ty też myślisz, że płyn do dezynfekcji, żeby był skuteczny, musi mieć jakiś straszny zapach?
Nic bardziej mylnego! Może mieć niebanalny, a nawet niezwykły zapach. Nawet to może być subtelnym podsumowaniem Twojego stylu.

Męczy Cię to, że Twoje okulary ciągle są pobrudzone?
Wcale nie musi tak być. Przybywamy z pomocą! Obejrzyj ten króciutki film z serii Okularowe Gadżety Kobiety i poznaj nasze rozwiązanie!

Mam nadzieję, że zainspirowałam Cię którymś z powyższych rozwiązań.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.