Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Michał

Orliński

Dobra oprawa ślubu – Historia Pani Katarzyny Tarnogórskiej

Okulary to nie tylko korekta wzroku. To również element stylu. I choć może wydawać się, że ich wybór ogranicza się do dopasowania kształtu i koloru oprawek, to w praktyce wygląda to nieco inaczej. Doskonale odzwierciedla to historia jednej z naszych klientek Pani Katarzyny.

Cel był prosty – delikatne oprawki na ślub

Pani Kasia trafiła to nas z prostą potrzebą. Potrzebą znalezienia fajnych, delikatnych oprawek na swój ślub. Od słowa do słowa okazało się jednak, że dotychczas używane okulary przeciwsłoneczne były bez korekty, przez co Pani Kasia nie widziała w nich dobrze. Jak sama mówi “szczerze to w ogóle przez nie nie widziałam”.

Problem pogłębiał się podczas podróży autem, gdzie zwykłe okulary z korektą po prostu się nie sprawdzały, a jak się okazało, Pani Kasia nie była świadoma, że okulary przeciwsłoneczne mogą być korekcyjne. Dlatego proces doboru okularów podzieliliśmy na 2 etapy.

Czego potrzebowała klientka?

Przede wszystkim komfortu widzenia, ale bez nadwyrężania budżetu domowego. Szczególnie że z czasem Pani Kasia doszła do wniosku, że potrzebuje dwóch, a nie jednej pary okularów.

Co zrobiliśmy?

Po pierwsze znaleźliśmy piękne i delikatne oprawy pasujące do sukni ślubnej. Kolejny krok to dobór okularów przeciwsłonecznych z korekcją wzroku. Czy to pomogło?

Jak mówi Pani Kasia:

“Oprawy wybrałam na wesele, a później nosiłam je na co dzień. A z okularami przeciwsłonecznymi się nie rozstaję. Szczerze mówiąc wszystkie inne, które mam w domu leżą w kącie, mimo że są firmowe i mają ciekawe kształty, to zdecydowanie wygrał mój komfort widzenia”.

dobre oprawki

Co przekonało Panią Kasię do skorzystania z oferty naszego salonu?

Kluczem do podjęcia decyzji o zakupie dwóch par były zakupy łączone. Niemal każdy, kto myśli o dwóch parach sądzi, że cena na paragonie również będzie 2 x większa. Ale w salonach optycznych ORLIŃSCY jest inaczej, ponieważ:

Klienci dokonujący zakupu okularów korekcyjnych lub soczewek okularowych do obecnych opraw mają możliwość otrzymać dodatkowy bonus na drugi zakup do 50%.

Podsumowanie

To było bardzo miłe spotkanie. Szczególnie że Pani Kasia po zakupie powiedziała tak:

“Gdybym miała polecić Wasze usługi komuś bliskiemu, to natychmiast wzięłabym go za rękę i przyprowadziła do Was. Natomiast każdemu znajomemu szczerze rekomenduję. Profesjonalizm, zaangażowanie, doświadczenie i bezkonkurencyjna obsługa”.

A to jeden z kilkudziesięciu przykładów zadowolonych klientów, których obsługiwaliśmy w ostatnim czasie. Chcesz do nich dołączyć?

Umów się na rzetelne badanie wzroku i zakup okularów z doradcą: https://orlinscy.pl/oferta/badanie-wzroku/ 

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.