Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Różne punkty widzenia – Historia Pani Klaudii

“Ilu ludzi, tyle zdań”. Ta łacińska sentencja w przypadku wyboru opraw okularowych sprawdza się niemal za każdym razem. Doskonałym tego przykładem jest jedna z naszych klientek Pani Klaudia Wanat. Czy udało się nam jej pomóc? Sprawdź w kolejnych linijkach tego tekstu.

Odkąd pamiętam, miałam problem z doborem opraw…

Pani Klaudia nosi okulary od 6 roku życia i jak sama powiedziała “odkąd pamiętam, miałam problem z doborem opraw”

Z czego to wynikało?

Z braku profesjonalnej konsultacji ze stylistką opraw okularowych. 

Pani Klaudia nie raz po wyborze opraw spotykała się z uwagami pod tytułem “te okulary Ci nie pasują”, co powodowało, że w jej głowie pojawił się mętlik. 

Za każdym razem patrząc w lustro, myślała: źle wyglądam i chyba tak musi już zostać…

Próbowała soczewek kontaktowych, by znaleźć kompromis między dobrym widzeniem a wyglądem, jednak okazało się to rozwiązaniem na krótką metę.

Jak zauważyła:

“Skoro będę nosiła okulary do końca życia, to muszę coś z tym zrobić”.

Jak pomyślała, tak zrobiła, co skłoniło ją do poszukiwań rozwiązania.

Wpisując w przeglądarkę internetową hasła “stylista optyk”, “stylista optyczny” trafiła na stronę internetową ORLIŃSCY Salony Optyczne. Sprawdziła opinie, zdjęcia i zdecydowała – chcę trafić w ręce ludzi, którym dobrze z oczu patrzy.

Z czym przyszła do nas Pani Klaudia?

Podobno pierwsze dobre wrażenie można zrobić tylko raz i jak się okazuje, nasza strona internetowa spełnia ten cel. W naszej pracy czujemy się odpowiedzialni za to, co mówimy i jak mówimy. Nie mydlimy oczu, my im pomagamy. 

Pani Klaudia oczywiście zastanawiała się, czy dobrze trafi, bo jak to mówią “nigdy nie wiadomo”, w tym wypadku jednak było wiadomo, że pomożemy.

Po konsultacji ze stylistką Pani Klaudia od razu zauważyła, że było warto, co jak sama opisała: “Pani Patrycja stylistka, z którą miałam przyjemność – wymiata”.

Na jakie rozwiązanie optyczne zdecydowała się Pani Klaudia?

Zdecydowała się na oprawki proponowane przez Panią Patrycję, które były dobrze dobrane do twarzy (na szerokość, technicznie i kolorystycznie) i najprościej mówiąc, pasowały jak ulał. Pani Klaudia od razu powiedziała, że dobrze się w nich czuje i podoba się sama sobie, co przez lata było jej “kamieniem w bucie” wymarzonej stylizacji.

Dlaczego takie okulary zostały dobrane? 

Analiza kolorystyczna i określenie kształtu twarzy pomogło w ustaleniu odpowiedniej oprawy, jaką była oprawa okrągła. Ten typ złagodził wyrazisty obrys twarzy, przyciągając uwagę do łagodnych zgięć ramek. 

Podczas stylizacji Pani Klaudia:

  • dowiedziała się, jakie kolory jej pasują, 
  • przekonała się, co jej nie pasuje,
  • uzyskała wiedzę, jakie kolory pasują do jej urody, nawet takie, na które wcześniej by nie spojrzała.

Czy poza wyglądem Pani Klaudia zauważyła lepszy komfort widzenia i codziennego życia?

Pani Klaudia w końcu czuje się dobrze w okularach w każdym wydaniu, w każdej fryzurze, czy to rozpuszczone, czy związane włosy, a okulary wyglądają dobrze także z profilu. 

Jak sama powiedziała:

“W tych okularach czuje się i wyglądam dobrze. W końcu lubię na siebie patrzeć na zdjęciach i w lusterku”.

Czy Pani Klaudia poleci ORLIŃSCY Salony Optyczne?

Taka opinia nie może oznaczać nic innego:

“To, co mówię po wizycie w salonie optycznym ORLIŃSCY to to, że każdy powinien pozwolić sobie i skorzystać z takiej stylizacji. Stylizacja pomaga odnaleźć się w tym zgiełku a co najważniejsze dzięki niej można poczuć się dobrze w okularach” .

Spojrzymy na Twoje potrzeby z różnych punktów widzenia 

Ludzie przemykający po ulicach Warszawy i okolic często są zabiegani, gonią za pracą, za obowiązkami i nie mają czasu dla własnych potrzeb. Często decydują się na rozwiązania optyczne, które są “kołem zapasowym”. 

ORLIŃSCY Salony Optyczne to nie warsztat samochodowy, jednak wiemy, jak wymienić zapas na oryginał, który sprawi, że bezpiecznie i przyjemnie dotrzesz do celu – komfortowego widzenia.

Chcesz dobrać okulary, które będą Ci pasować?

Umów się na wizytę w dogodnym terminie: https://orlinscy.pl/oferta/badanie-wzroku/ 

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.