Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Gołym okiem widać, że komfort pracy jest inny, zdecydowanie lepszy – Historia Pani Magdaleny

Wielu z nas pracuje przed komputerem. Według statystyk Polacy są wręcz przylepieni do monitorów i spędzają przy nich ponad 10 godzin na dobę. Odliczając 8 godzin snu, można łatwo policzyć, że statystyczny Kowalski spędza ponad 60% swojego aktywnego dnia na wpatrywaniu się w ekran. U Pani Magdaleny ten czas przypadał na wieczór, kiedy dzieci już spały, a ona mogła się poświęcić pracy. Niestety nie był on produktywny i przyjemny. Było wręcz przeciwnie. Sprawdź, co zmieniło się po wizycie w ORLIŃSCY Salony Optyczne.

Obraz, który stale widać jak przez mgłę

Pogodzenie obowiązków rodzinnych z pracą nie zawsze jest łatwe. Szczególnie gdy wygospodarujemy czas na pracę, jednak coś stale nam przeszkadza.

Podobnie było w przypadku Pani Magdaleny. Jako matka dużo pracuje wieczorami, wtedy gdy ma na to czas. I choć praca z komputerem nie wydaje się trudna, to w tym wypadku było inaczej.

Z jakim problemem Pani Magdalena się do nas zgłosiła?

Z typowym dla wielu Polaków – zaczerwienione, łzawiące, swędzące i zmęczone oczy. Problem potęgowało pojawianie się obwódek na obrazie.

W takich warunkach ciężko pracować. Dlatego Pani Magda postanowiła wziąć się za zdrowie i sprawdzić wzrok. Sprawdziła w internecie salony optyczne, a że nasz salon ORLIŃSCY jest blisko i ma bardzo dobre opinie, to postanowiła nas odwiedzić.

Poprawa, którą widać gołym okiem

Pani Magda nie miała żadnych obiekcji, wyjątkowych oczekiwań. Chciała po prostu widzieć lepiej, by móc wydajniej pracować. 

Gdy opowiedziała nam o swoim problemie, od razu pokazaliśmy jej okulary fotochromowe z filtrem i poprosiliśmy o założenie. 

Odpowiedź nas nie zaskoczyła, ponieważ brzmiała: Od razu widzę lepiej

A to był dopiero początek

Zaprezentowanie tego, że okulary mogą stać się wsparciem, ale i opiekunem zdrowia to jedno. Na tym nie poprzestaliśmy. Wykonaliśmy rzetelne badanie wzroku, w ramach którego sprawdziliśmy wszystko, co ważne, przy wyborze szkieł i opraw. 

Pani Magda wspomniała wtedy:

“Nigdy nie miałam robionych tak wielu, różnych testów. To niesamowite. Teraz wiem, jak powinno wyglądać kompleksowe badanie wzroku”.

Czy dobraliśmy odpowiednie rozwiązania? OCZYwiście!

Pani Magda zdecydowała się na okulary korekcyjne (szkła korygujące z cylindrem), które mają specjalną powłokę (EPS) blokującą światło niebieskofioletowe emitowane przez ekran komputera.

To rozwiązanie idealne dla osób pracujących przed komputerem, które delikatnie barwi się w ciągu dnia, by nie obciążać oczu, a wieczorem chroni wzrok przed emitowanym światłem komputera.

Czy to pomogło?

Okulary poprawiły komfort pracy. Dziś nie wyobraża sobie wieczora bez okularów. Wzrok jej się nie męczy, oczy nie czerwienią, nie łzawią, nie swędzą. 

Jak powiedziała: 

“Jak dzieci idą spać, to w końcu mogę pracować. Komfort pracy wieczorem przed komputerem jest inny, lepszy i tak duży, że pomimo ceny nie żałuję zakupu”.

ORLIŃSCY – Specjaliści jak się patrzy

Po wizycie zapytaliśmy Panią Magdę, jak podsumowałaby wizytę. Odpowiedź nas pozytywnie zaskoczyła, ponieważ nie dotyczyła tylko badania i doboru okularów. Te słowa wiele dla nas znaczą:

“Duży wybór opraw, fajny kącik dla dzieci, profesjonalna obsługa, świetne podejście. Przyszłam z dzieckiem, a i tak na spokojnie mogłam skupić się na odbiorze okularów, ponieważ specjaliści z ORLIŃSCY Salony Optyczne zajęli się moją pociechą”. 

Podsumowanie

Dlaczego takie słowa wiele dla nas znaczą? Ponieważ potwierdzają fakt, że nie patrzymy na klientów przez pryzmat ilości sprzedanych okularów. Patrzymy po ludzku i opiekujemy się ich potrzebami. To jedyny sposób na to, by wykonywać swoją pracę z uśmiechem na twarzy. 

Chcesz dobrać okulary spełniające Twoje potrzeby? 

Zapisz się na wizytę w salonie: https://orlinscy.pl/oferta/badanie-wzroku/ 

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.