Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Michał

Orliński

Klient z Kabat, jednak każdemu należy się rabat – Historia Pana Wiesława

Dobrych okularów ze świecą szukać. Doskonale to rozumiemy. Przeciętność dyskontowych szkieł potrafi rozczarować. Dlatego w salonach optycznych ORLIŃSCY pomagamy dobrać okulary, które służą przez długie lata. Co jednak gdy ktoś je zgubi? W tym wypadku też pomagamy, o czym doskonale świadczy historia jednego z naszych ostatnich klientów – Pana Wiesława.

W oczekiwaniu na pomoc

Pan Wiesław to nasz stały klient. Jakieś 6 lat temu kupił u nas okulary i był z nich bardzo zadowolony. Niestety pech nie oszczędza nikogo. Okulary gdzieś się zapodziały.

Pan Wiesław liczył, że ktoś może je zwróci, jednak nie mógł czekać w nieskończoność. Złe widzenie, pogłębiająca się wada, to może utrudnić życie.

Pewnego dnia wracając z pracy, postanowił spontanicznie wstąpić do naszego salonu. Obsługa spisała się na medal, ponieważ Pan Wiesław od razu zapisał się na badanie wzroku.

W czasie konsultacji okazało się, że zgubienie okularów było szczęściem w nieszczęściu, ponieważ oprawa była uszkodzona, więc prędzej czy później i tak należało je zmienić. 

Oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów

Ludzie boją się zmian, szczególnie gdy wiążą się one z płaceniem. Pan Wiesław miał podobnie. Wysoka cena odwodziła go od zakupu nowych okularów, choć stare powoli się rozsypywały. 

Wiedział jednak, że jeśli przyjdzie czas na zmianę, to wybierze okulary progresywne, z których już korzystał i był bardzo zadowolony.

Rozwijamy ofertę, ale nie zmieniamy satysfakcji klienta

W rozmowie z Panem Wiesławem wyraźnie wybrzmiały dwie obawy. Czy okulary nie będą za drogie oraz, czy oferujecie taką samą jakość, do jakiej przyzwyczaiłem się, kupując okulary w Waszym dawnym salonie CH Tesco?

Jak na to zareagowaliśmy?

Zaproponowaliśmy:

  • Zakup na raty
  • Kompleksową obsługę

W ten sposób udowodniliśmy, że pomimo zmiany lokalizacji nadal jesteśmy, tym samym dobrym “starym”, a jednak nowym salonem, gdzie nie tylko doradzamy, ale opiekujemy się klientem, oszczędzając jego czas i pieniądze.

Pan Wiesław to docenił, co ujął w następujący sposób:

“W końcu ktoś zrobił mi bardzo dokładne badanie wzroku i nie musiałem tracić czasu na stanie w kolejkach u okulisty”.

Co wybrał Pan Wiesław?

Pan Wiesław finalnie zdecydował się na dwie pary okularów: progresywne i progresywne-fotochromowe, bo dowiedział się o ofercie multipary, która umożliwia kupno dwóch par, przy czym druga jest gratis tzn. że płaci tylko za oprawki, a soczewki będą za darmo.  

Pan Wiesław słyszał różne opinie na temat fotochromów, jednak przekonało go to, że nie będzie musiał się martwić brakiem drugiej pary, jak wyjdzie słońce. 

To pierwsze doświadczenie Pana Wiesława z okularami fotochromowymi, ale na razie jest zadowolony. Ostatnio jak był w górach i wyszło słońce, soczewki od razu się zabarwiły, co chroniło jego oczy przed blaskami i oślepieniem.

Jak zmieniła się “optyka” Pana Wiesława?

Jak sam powiedział “Nie jestem ograniczony przez okulary”. 

Pan Wiesław przez ostatnie 6 lat korzystał z okularów progresywnych i nie wyobrażał sobie, by kilkadziesiąt razy dziennie przeskakiwać z okularów do patrzenia w bliży i dali. 

Na co dzień pracuje przy komputerze i bardzo docenia to, że jak oderwie wzrok i patrzy w dal, wszystko widzi dobrze.

Czy Pan Wiesław docenił naszą pomoc?

Pan Wiesław wybrał nas, bo wierzy w to, co mówimy. Zależy mu na gwarancji, jakości i wie, że u nas to dostaje. Nie zawiódł się na nas. Jak mówi, “jesteśmy sprawdzeni”. 

Czy poleciłby nas swoim znajomym? Na to pytanie natychmiast dostaliśmy odpowiedź:

“Oczywiście. To kolejny raz, gdy wychodzę z salonu i mam to czego szukałem. Przypominacie o serwisie, co również pomaga w bieżączce spraw codziennych. Czy Was polecę znajomym w przyszłości? Tak nawet najbliższej, ponieważ moja żona potrzebuje dobrych okularów i wkrótce planuje Was odwiedzić”.

Podsumowanie

Salony optyczne ORLIŃSCY to tylko z nazwy salony. Jesteśmy po to, aby zapewnić naszym klientom dobre i komfortowe widzenie w każdej sytuacji. Naszym motorem napędowym jest zobaczyć uśmiech na twarzy zadowolonych klientów.

Chcesz się o tym przekonać?

Kliknij w link i umów się na badanie wzroku w salonach optycznych ORLIŃSCY.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.