Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.
Mężczyźni mają bardzo określone preferencje, jeśli chodzi o oprawy okularowe. Są one często ugruntowane doświadczeniem w ich noszeniu. Doskonale wiedzą, jaki typ ramek im się sprawdził, więc decydują się na podobny wariant. A co było najczęściej wybierane w tym roku? Poznaj modne oprawki męskie - Lista 5 najczęściej wybieranych modeli.

Michał

Orliński

modne oprawki męskie - TOP 5

Modne oprawki męskie – 5 najczęściej wybieranych oprawek

modne oprawki męskie - TOP 5

Mężczyźni mają bardzo określone preferencje, jeśli chodzi o oprawy okularowe. Są one często ugruntowane doświadczeniem w ich noszeniu. Doskonale wiedzą, jaki typ ramek im się sprawdził, więc decydują się na podobny wariant. A co było najczęściej wybierane w tym roku? Poznaj modne oprawki męskie – Lista 5 najczęściej wybieranych modeli.

Modne oprawki męskie – Jak mężczyźni wybierają oprawki?

Wydaje się, że proces skomplikowany nie jest. 

Wizyta u optyka. Znalezienie fajnego modelu. Kartka czy gotówka? I gotowe.

W praktyce wygląda to jednak inaczej. Okulary to coś więcej niż element stylizacji. A panowie są przecież praktyczni, przez co jeśli jakiś element nie do końca był trafiony, to unikają go w kolejnym wyborze. 

Na podstawie  naszych salonowych obserwacji, udało nam się znaleźć 5 typów ramek, na które najczęściej decydują się faceci.

Modne oprawki męskie – TOP 5

  1. Oprawy metalowe, na żyłkę to klasyk uwielbiany przez mężczyzn. Wybierają go najczęściej ci, którzy nie przepadają za ekstrawagancją.
  2. Oprawy prostokątne, które cechuje uniwersalność. Ich popularność wynika z tego, że pasują do każdego kształtu twarzy.
  3. Oprawy masywne, plastikowe, są najczęściej wybierane przez Panów, którzy nie boją się być zauważeni. Lubią bardziej widoczne ramki, ponieważ pomagają im dodać więcej charakteru do wizerunku, oraz są idealnym dopełnieniem stylizacji.
  4. Oprawy bezobwódkowe, idealne dla Panów, którzy chcą, by oprawy były prawie niewidoczne. Nie są oni zwolennikami mocnego akcentu.
  5. Oprawy okrągłe, metalowe to coś dla miłośników okularów modnych, które jednocześnie nie są ekstrawaganckie. Ten typ ramek, również charakteryzuje uniwersalność. Sprawdzą się zarówno dla Panów kochających elegancję, jak i dla tych, którzy zdecydowanie wolą casual.

modne oprawki męskie - TOP 5

Pomożemy Ci wybrać modne oprawki męskie

Znasz trendy, ale nadal się wahasz? Nie jesteś przekonany, bo wciąż chcesz dowiedzieć się o okularach trochę więcej?

Obejrzyj nagranie i sprawdź, jakie oprawki pasują do określonego typu wyglądu:

Pamiętaj też, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych Stylistów Opraw Okularowych w trakcie konsultacji stylistycznych.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.