Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Jej dzieła to raj dla prawdziwych fashionistek. Każda ramka jest absolutnie wyjątkowa i nie da się przejść obok niej obojętnie. Wszystkie są robione ręcznie, z wysokiej jakości materiałów, w których znaleźć można: żywicę, srebro, drewno, tworzywa.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. II – Caroline Abram

2.png

Caroline Abram to francuska designerka, która swoją działalność rozpoczęła w 1998 roku projektując biżuterię i akcesoria dla salonów optycznych. Później zaczęła pracę nad tworzeniem okularów korekcyjnych.

Jej dzieła to raj dla prawdziwych fashionistek. Każda ramka jest absolutnie wyjątkowa i nie da się przejść obok niej obojętnie. Wszystkie są robione ręcznie, z wysokiej jakości materiałów, w których znaleźć można: żywicę, srebro, drewno, tworzywa.

W każdym modelu z Caroline Abram zauważyć możemy jak autorka bawi się kolorem oraz kształtem.

Są to zazwyczaj wielokąty, bądź efektowne i kobiece motyle. Oprawy cechuje bardzo dobra trwałość i łatwość w dopasowaniu ułożenia.

Dla kobiet, które lubią wyróżniać się z tłumu oraz wyrażać swoją osobowość, okulary Caroline Abram, to najlepszy z możliwych wyborów.

Sama autorka jasno mówi, że tworzy dla kobiet, które pragną czuć się piękne, sensualne i być po prostu sobą.

Karolina Zawadzka, Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.