Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Helly Hansen to marka norweska. Od 140 lat tworzą oni ubrania i obuwie przeznaczone do noszenia w warunkach ekstremalnych, z tego są znani. Jako miłośnicy dobrej jakości i trwałości są również producentami opraw okularowych.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. IV – Helly Hansen

okulary_helly_hansen.png

Helly Hansen to marka norweska.

Od 140 lat tworzą oni ubrania i obuwie przeznaczone do noszenia w warunkach ekstremalnych, z tego są znani. Jako miłośnicy dobrej jakości i trwałości są również producentami opraw okularowych.

Tworzą głównie dla mężczyzn. Użytkownicy, którzy cenią sobie praktyczności, oraz klasykę na pewno znajdą coś dla siebie. Firma korzysta z różnych materiałów, w których znaleźć można tworzywo, wysokiej jakości metal, czy nawet tytan, uznawany za jedną z najtwardszych materii.

Kolorystyka ramek jest mocno stonowana, przez co pasuje do większości rzeczy.

Można powiedzieć, że firma stawia na ponadczasowy, skandynawski design, który w połączeniu z dbałością o komfort tworzy bardzo dobrej jakości

Karolina Zawadzka, Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.