Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Rodenstock to niemiecka firma z 140-letnim doświadczeniem na rynku. Znani są jako producenci szkieł okularowych oraz opraw korekcyjnych. Tworzą idealny dowód na to, że doświadczenie na rynku ma ogromne znaczenie w jakości oferowanego asortymentu, bowiem doskonale zdają sprawę z potrzeb przyszłego klienta.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. IX – Rodenstock

Rodenstock.jpg

Rodenstock to niemiecka firma z 140-letnim doświadczeniem na rynku.

Znani są jako producenci szkieł okularowych oraz opraw korekcyjnych. Tworzą idealny dowód na to, że doświadczenie na rynku ma ogromne znaczenie w jakości oferowanego asortymentu, bowiem doskonale zdają sprawę z potrzeb przyszłego klienta.

Rodenstock wychodzi z ofertą dla kobiet i mężczyzn. Oni naprawdę doskonale wiedzą, jak stworzyć oprawę o zaawansowanej technologii, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Oprawy tworzą nie tylko z metalu, czy tworzywa, ale również ze stali nierdzewnej, czy z tytanu, który uznawany jest za jeden z najtwardszych materiałów. Każda z ramek charakteryzuje się lekkością. Idealnie można ją dopasować do użytkownika, by dać komfort w noszeniu.

Oprócz jakości wykonania możemy liczyć także na styl i nietypowy design.

Użytkownik będzie mógł liczyć, że podkreśli okularami swój charakter i wyróżni się z tłumu. Widać u tego producenta dbałość o szczegóły, kunszt wykonania i pasję, z jaką tworzy.

Karolina Zawadzka, Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.