Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Mexx jest firmą modową, oprawki również podążają za trendami. Rozwiązania są bardzo nieoczywiste, dużo rodzajów materiałów, kolorów, kształtów zapewnią wybór nawet najbardziej wymagającym klientom.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. VII – MEXX

okularymexx.jpg

Markę Mexx wymyślił człowiek o imieniu Rattan Chadha. Przyjął on dwie marki, czyli Mustache, markę dla mężczyzn (M) i Emanuelle, markę dla kobiet (E), a potem dołączył do nich, aby stworzyć całkowicie nową.

Do dwóch liter, które symbolizują te dwie firmy, dodał dwa xx, które mają oznaczać dwa pocałunki i wyszło „Mexx”.

Jest to firma produkująca modę, akcesoria, a od 1989 roku tworzą również okulary o bardzo dobrej jakości. W asortymencie znajdzie dla siebie coś kobieta i mężczyzna, są ręcznie wykonywane ramki korekcyjne, ale i przeciwsłoneczne.

W związku z tym, że Mexx jest firmą modową, oprawki również podążają za trendami. Rozwiązania są bardzo nieoczywiste, dużo rodzajów materiałów, kolorów, kształtów zapewnią wybór nawet najbardziej wymagającym klientom.

Karolina Zawadzka,
Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.