Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Look the Concept Faktory to marka włoska, która produkuje okulary korekcyjne dla kobiet i mężczyzn. Prosperuje już na rynku wiele lat, a doświadczenie doskonale wpływa na ich twórczość, gdyż dzięki niemu doskonale znają potrzeby klientów.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. VIII – LOOK

okularyLook.jpg

Look the Concept Faktory to marka włoska, która produkuje okulary korekcyjne dla kobiet i mężczyzn.

Prosperuje już na rynku wiele lat, a doświadczenie doskonale wpływa na ich twórczość, gdyż dzięki niemu doskonale znają potrzeby klientów.

Niewątpliwie wyróżniają się spośród innych producentów. Pomysły na wykonanie są nieprzeciętne, każdy model ma element charakterystyczny, często innowacyjny. Może zaskoczyć nas kolorystyka oraz niebanalne kształty, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Myśląc o marce Look, to co pierwsze mi się nasuwa – lekkość. Dużą część opraw wykonano z prasowanego metalu, który jest praktycznie niewyczuwalny na nosie. Zwolennicy delikatności i subtelności będą usatysfakcjonowani.

Kobiety stawiające na modę też mogą być spokojne, bo marka Look w każdym sezonie podąża za trendami, serwując idealne akcenty nawet do najprostszych stylizacji. Za pomocą tych właśnie ramek można swobodnie kreować swój wizerunek i bawić się modą.

Karolina Zawadzka, Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.