Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Michał

Orliński

Rewolucja w komforcie widzenia dzięki okularom fotochromatycznym – Historia Pana Konrada

Pan Konrad jest klientem naszego salonu optycznego od kilku lat. W ostatnim czasie podjął on decyzję o zakupie nowych okularów, a my postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej jego doświadczeniom i potrzebom.

Poszukiwanie okularów idealnych…

Pan Konrad to przykład osoby, która docenia jakość i fachowe doradztwo. Pierwsze okulary w salonie optycznym ORLIŃSCY kupił w 2019 roku. Jednakże, po pewnym czasie pojawił się pewien problem, który skłonił go do poszukiwania nowego rozwiązania.

Półśrodki dają pół-efekty

Z pierwszych okularów fotochromatycznych Pan Konrad był bardzo zadowolony. Niestety, z czasem zausznik w jednej z oprawek uległ uszkodzeniu. Postanowił go wymienić. Jednakże nowy zausznik nie spełnił oczekiwań, co spowodowało potrzebę wyboru nowych okularów.

Rozwiązanie, na które czekał

Pan Konrad zdecydował się na poszukiwanie okularów fotochromatycznych z cienkimi soczewkami, które byłyby podobne do tych, które nosił przez cztery lata. Jego celem było znalezienie okularów, które byłyby idealnym połączeniem korekcyjnych okularów na co dzień oraz okularów, które nieco przyciemnią “świat zewnętrzny”.

Brak obaw dzięki pozytywnym doświadczeniom

Kiedy Pan Konrad podejmował decyzję o zakupie drugiej pary okularów fotochromatycznych, nie miał wątpliwości, gdzie się udać. 

Pozytywne doświadczenia z użytkowania pierwszej pary dały mu pewność, że salon optyczny ORLIŃSCY to najwłaściwsze rozwiązanie.

Nowe okulary – Nowe doświadczenia

Ostatecznie Pan Konrad wybrał okulary fotochromatyczne z cienkimi soczewkami. Wpływ pierwszej pary na jego komfort życia i widzenia był na tyle pozytywny, że nie mógł przegapić szansy na ponowne dostosowanie swojego widzenia do różnych warunków oświetleniowych.

Poprawa komfortu dzięki soczewkom fotochromatycznym

Okulary fotochromatyczne, które Pan Konrad zakupił, znacznie poprawiły jego komfort życia, zwłaszcza w słoneczne dni. Teraz nie musi już stosować kombinacji (soczewki kontaktowe + okulary przeciwsłoneczne), co było czasochłonne i niewygodne. Teraz wystarczy, że założy swoje okulary, które automatycznie dostosowują się do poziomu nasłonecznienia na zewnątrz.

Czy to był strzał w 10?

Na pytanie, co Pan Konrad powiedziałby swojemu przyjacielowi, gdyby ten potrzebował rekomendacji dotyczącej firmy optycznej, odpowiedział:

„Salon optyczny ORLIŃSCY to rzetelna firma z kompetentnymi pracownikami i dobrą obsługą posprzedażową.”

Dla nas to najlepsza nagroda i potwierdzenie, że nasza praca przynosi korzyści naszym klientom.

Podsumowanie

Pan Konrad to doskonały przykład klienta, który docenia profesjonalizm i efektywność proponowanych rozwiązań. Jego doświadczenia z zakupem okularów fotochromatycznych pokazują, jak istotne jest dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta. 

Dzięki naszym produktom i zaangażowaniu pracowników udało się mu znaleźć idealne okulary, które zapewniają nie tylko poprawę widzenia, ale także wyjątkowy komfort w różnych warunkach oświetleniowych. 

Jeśli i Ty szukasz okularów, które odmienią Twoje życie, zapraszamy do salonu optycznego ORLIŃSCY. 

Sprawdź, jak możemy poprawić Twoją optykę na świat!

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.