Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Maseczka i zaparowane okulary? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak skutecznie radzić sobie w tej sytuacji.

Michał

Orliński

Sposoby na parowanie okularów w maseczce

zaparowane okulary.png

Maseczka ochronna i zaparowane okulary?

Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak poradzić sobie w tych wyjątkowych okolicznościach. Zaparowane okulary – z tym problemem muszą zmagać się ci, którzy noszą je razem z maseczką.

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się wiele tricków i rad, co zrobić, by tego uniknąć. Sposobów jest wiele, ale nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne dla Twoich okularów.

Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak skutecznie radzić sobie w tej sytuacji:

  • wybierz właściwą maseczkę – dopasowaną do owalu twarzy, z drucikiem wszytym w części nosowej. Maseczka będzie bardziej szczelna, dzięki czemu para wodna nie wydostanie się do góry, w kierunku okularów
  • ułóż maseczkę jak najbliżej oczu – jeśli to możliwe, umieść ją pod Twoimi okularami – w tym przypadku tak, jak wcześniej, ograniczysz parowanie
  • stosuj preparaty zapobiegające zaparowywaniu lub wspomagające odparowywanie – znajdziesz je w ofercie naszych Salonów
  • wybierz okulary z odpowiednimi powłokami antyrefleksyjnymi – w naszej ofercie soczewek okularowych znajdują się soczewki z wielowarstwowymi powłokami, m.in. hydrofobowymi, które umożliwią szybsze odparowywanie. Istnieją też takie soczewki, które w połączeniu ze specjalnym płynem lub ściereczką w ogóle nie parują. Jak to możliwe? Płyn tworzy specjalną warstwę na powierzchni szkieł i „odpycha” parę wodną, dzięki czemu okulary nie parują.

Pamiętaj!

Okulary to produkt medyczny, bardzo delikatny, dlatego nie zalecamy używania środków chemicznych, niedostosowanych do pielęgnacji soczewek okularowych, gdyż mogą je uszkodzić.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • CH Wola Park tel. 512 193 106
  • CH Kaufland GOCŁAW – tel. 512 193 177
  • Park Handlowy BABICE NOWE – tel. 690 453 363
  • Sochaczew Pawilon DEES tel. 46 862 86 68
  • mailowego na adres : optyk@orlinscy.pl

Tomasz Bąk,
Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.