Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Domowa przymierzalnia opraw ORLIŃSCY jest to usługa dostępna w naszych salonach. Polega na możliwości wypożyczenia kilku opraw do domu.

Michał

Orliński

Czym jest domowa przymierzalnia opraw ORLIŃSCY?

domowaprzymierzalnia

Domowa przymierzalnia opraw ORLIŃSCY jest to usługa dostępna w naszych salonach. Polega na możliwości wypożyczenia kilku opraw do domu.

  • Przypomnij sobie ile razy zdarzyło się, że chcąc kupić nowe okulary obawiałeś się, że będzie to długi proces, wymagający od Ciebie kilkukrotnej wizyty w salonie?
  • Ile razy żałowałeś, że nie ma z Tobą bliskiej osoby, która mogłaby pomóc w wyborze oprawek?
  • A może wybierając nowe okulary nie mogłeś zdecydować się na konkretny model, bo podobało Ci się kilka opraw?

Każdy z nas zmaga się z tymi problemami. To naturalne, że chcemy, aby nowe okulary były po prostu idealne. Zdanie bliskich również ma ogromne znaczenie. W końcu my sami nie oglądamy się na co dzień, tylko inni widzą nas w okularach 🙂 Okulary to jest produkt, którego nie zmieniasz co tydzień, więc Twoje obawy przed zakupem nowych są zupełnie zrozumiałe.

DLA KOGO JEST DOMOWA PRZYMIERZALNIA ORLIŃSCY?

Wiedząc jak ważny jest wybór oprawy, Domowa Przymierzalnia Opraw ORLIŃSCY powstała z myślą o Tobie, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Widząc zainteresowanie usługą wiemy, żę była to dobra decyzja.

JAK DZIAŁA DOMOWA PRZYMIERZALNIA OPRAW?

Wybierasz idealną oprawę dla siebie w kilku prostych krokach:

  1. Wybierz w salonie trzy oprawy korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne, które najbardziej Ci się podobają.
  2. Doradca Klienta pomoże Ci wypełnić dokument wypożyczenia. Następnie opłać zamówienie kartą lub gotówką.
  3. Od momentu wypożyczenia masz 7 dni kalendarzowych na zaprezentowanie wybranych przez siebie modeli swoim bliskim, przetestowanie ich w zaciszu domowym.
  4. Zwróć wybrane (lub wszystkie) oprawy do salonu. Oddamy Ci pieniądze na kartę lub gotówką (w zależności od sposobu w który opłacono zamówienie).


domowaprzymierzalniaopraw.png

Więcej informacji udzielą Ci nasi pracownicy w salonach optycznych.

Angelika, Doradca Klienta, Refrakcjonista

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.