Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Michał

Orliński

Dobre widzenie w każdych warunkach – Historia Pana Jana

Pan Jan to właściciel agroturystyki, bardzo aktywna osoba, ale i od niedawna zadowolony klient naszego salonu optycznego. Z czym do nas trafił? Jak mu pomogliśmy i czy poleciłby nas znajomym? Na te pytania znajdziesz odpowiedź poniżej.

Aktywny dosłownie i w przenośni

Pan Jan to osoba aktywna. I nie chodzi nam tylko o aktywny tryb życia, ale i aktywność online. Dlaczego? Ponieważ jako właściciel agroturystyki na jego dzień składa się odbieranie telefonów od gości, naprawy w warsztacie i pełnienie roli “opiekuna” nad obiektem, gdzie każdy szczegół jest ważny. A gdy mowa o detalach, dobre widzenie jest podstawą. 

Jaki był problem?

Pan Jan trafił do nas, ponieważ zauważył, że od dłuższego czasu gorzej widzi, szczególnie przy korzystaniu z telefonu. 

Okulary wykonywał dawno i wada wzroku się pogorszyła, a jego dotychczasowe soczewki okularowe były bardzo porysowane, co wpływało na dyskomfort widzenia.

O co zapytaliśmy najpierw?

W salonach optycznych ORLIŃSCY zawsze zaczynamy od dogłębnego wywiadu.

Bez poznania prawdziwych potrzeb i obaw nie wyobrażamy sobie obsługi, po której klient wyjdzie z salonu zadowolony.

Dlatego poza badaniem wzroku zapytaliśmy o to, czego Pan Jan oczekuje poza parą szkieł. 

Czego się w ten sposób dowiedzieliśmy?

Pan Jan to osobna konkretna. Przez lata korzystał ze szkieł progresywnych fotochromowych i chciał przy nich zostać. Nie chciał wybierać czegoś na zastępstwo. Ponadto, z racji pogłębiającej się wady wzroku, obawiał się, że jego szkła będą grube i że okulary będą bardzo drogie.

Jak sam mówił:

Spędzam dużo czasu na zewnątrz, gdyż prowadzę agroturystykę. W każdej wolnej chwili coś naprawiam, remontuję, dobudowuję. Codziennie i to wielokrotnie odwiedzam ogród, stolarnię, wnętrze obiektu dla gości i jeżdżę samochodem. Okulary progresywne fotochromowe dają mi komfort, ponieważ dostosowują się do aktualnego oświetlenia. 

Rozwiązanie

Znając potrzeby, wiedzieliśmy, co robić.

Dzięki wybraniu odpowiedniej oprawy i zastosowaniu możliwości zredukowania grubości soczewek udało nam się uzyskać estetyczny efekt wizualny mimo sporej wady wzroku.

Ponadto zaproponowaliśmy ofertę zakupów łączonych, z której skorzystał wspólnie z żoną,  co przełożyło się na obniżenie ceny do satysfakcjonującej kwoty.

Jaki był finał?

Dla Pana Jana wybór okularów progresywnych fotochromowych w odświeżonej formie okazał się strzałem w dziesiątkę. 

Dzięki nim może bez problemu prowadzić agroturystykę, zajmować się pracami stolarskimi, podróżować samochodem i korzystać z telefonu, zachowując jednocześnie komfort i estetykę. 

Nasze kompleksowe podejście do doboru opraw, soczewek i ofert zakupów łączonych zapewniło mu nie tylko dobre widzenie, ale także zadowolenie z inwestycji w zdrowie.

Czy to był dobry wybór?

Raczej tak. Jak powiedział Pan Jan:

Długo zwlekałem z wymianą moich starych okularów, ale gdy zauważyłem, że moje widzenie staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza podczas prac na mojej agroturystyce i stolarni, postanowiłem szukać profesjonalnej pomocy. I wtedy trafiłem do Was! Teraz wiem, że nie mogłem trafić lepiej.

Podsumowanie

Takie historie doskonale obrazują to, jak w dbamy o klientów w salonach optycznych ORLIŃSCY. Nie działamy na oko. Działamy dla oka, każdego naszego klienta. 

Potrzebujesz pomocy w doborze okularów? 

Zapraszamy na rzetelne badanie wzroku

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.