Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

W obecnej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa, wprowadziliśmy nowe zasady, które mają zapewnić Państwu bezpieczeństwo - szczególnie w trakcie badań.

Michał

Orliński

Bezpieczeństwo w czasie badania – nowe zasady

bezpieczeństwo w czasie badania.png

W obecnej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa, wprowadziliśmy nowe zasady, które mają zapewnić Państwu bezpieczeństwo – szczególnie w trakcie badań.

Nasz personel został przeszkolony i zadba o każdy najmniejszy szczegół podczas Państwa wizyty.

Wprowadziliśmy kilka zasad, które zwiększają nasze wspólne bezpieczeństwo:

1) Jeżeli wykazujesz jakiekolwiek objawy grypopodobne lub miałeś kontakt z osoba zainfekowaną – odłóż wizytę, zostań w domu – dla bezpieczeństwa swojego i innych.

Aktualnie prowadzimy dyżury w salonach i jesteśmy do Państwa dyspozycji pod salonowymi numerami telefonu:

  • CH Wola Park tel. 512 193 106
  • PH Babice Nowe tel. 690 453 363
  • CH Tesco Kabaty tel 22 855 70 55
  • Sochaczew Pawilon DEES tel. 46 862 86 68
  • CH Kaufland Gocław tel. 512 193 177

2) Jeżeli planujesz wizytę zadzwoń do jednego z naszych salonów i ustal termin wizyty. Nasi doradcy przeprowadzą szczegółowy wywiad, aby dowiedzieć się jak najwięcej o Twoich potrzebach i będą mogli wcześniej przygotować się do zaplanowanej wizyty.

3) Chwilowo wstrzymane zostały dopasowania soczewek kontaktowych dla nowych użytkowników oraz kontrole soczewkowe do odwołania zagrożenia epidemicznego.

4) Jeżeli nosisz soczewki kontaktowe to prosimy o wcześniejsze zdjęcie w warunkach domowych dla zwiększenia bezpieczeństwa przed badaniem. Jeżeli zmieni się wada wzroku zapewnimy w ramach badania soczewki kontaktowe o zmienionej korekcji, ale prosimy o założenie już w warunkach domowych, a nie gabinetowych.

5) W gabinecie i na salonie podczas Państwa wizyty będzie przebywać tylko jeden specjalista. Preferujemy wizyty ’’jeden na jeden’’ dla wzajemnego bezpieczeństwa i możliwości zdezynfekowania każdego dotykanego przedmiotu. W tym wyjątkowym czasie prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących (oczywiście wyjątek stanowią opiekunowie dzieci i osób starszych). Prosimy również o punktualność.

6) Przed każdą wizytą nasz personel dezynfekuje cały sprzęt gabinetowy bezpośredniego kontaktu, jak również każdy element, który był używany podczas dopasowania opraw czy dodatkowych pomiarów.

7) Specjalista w gabinecie pracuje w rękawiczkach ochronnych, maseczce, przyłbicy lub okularach ochronnych i przy każdej dodatkowej czynności używa środków dezynfekcyjnych.

8) Każdego nowego pacjenta odwiedzającego nas prosimy o zdezynfekowanie dłoni oraz zachowanie środków ostrożności w postaci rękawiczek i maseczki.

9) Staramy się zachować odpowiednią, bezpieczną odległość podczas pomiarów i wszystkich dodatkowych czynności.

10) Każdy z pracowników odbył szkolenie on-line z bezpiecznej formy przeprowadzania badania, obsługi po badaniu, jak również znajomości obowiązujących procedur bezpieczeństwa.

Masz pytania, chcesz zapisać się na badanie lub odwiedzić salon? Zapraszamy do kontaktu:

  • CH Wola Park tel. 22 847 79 50
  • CH Kaufland GOCŁAW – tel. 512 193 177
  • Park Handlowy BABICE NOWE – tel. 690 453 363
  • Sochaczew Pawilon DEES tel. 46 862 86 68
  • mailowo na adres: optyk@orlinscy.pl

Marzenna Sokołowska,

Specjalista ds. Wsparcia i Rozwoju Sprzedaży


bezpieczeństwo - infografika.png

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.