Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.
modne oprawki okularowe 2024

Modne oprawki okularowe na 2024 rok. Poznaj oprawki do modnych okularów korekcyjnych

Prostokątne, kwadratowe czy okrągłe oprawy? Rodenstock czy Mexx? Nie wiesz, jakie okulary wybrać, by podkreślić swój naturalny urok? Sprawdź, które oprawki okularów sprawią, że poczujesz się pewnie, dobrze, stylowo i zwrócisz na siebie uwagę. Poznaj trendy i wybierz modne oprawki okularowe na 2024 rok.

Modne oprawki damskie 2024 rok – co będzie rozchwytywane?

Niezależnie czy mowa o okularach przeciwsłonecznych, korekcyjnych czy zerówkach. Okulary to poza dodatkiem stylistycznym przede wszystkim Twoje narzędzie w ochronie i korekcji wzroku. 

Ponadczasowy styl, odważne wybory, kontrastujące kolory… Wszystkie wybory powinny być jednak oparte o fundamentalną różnicę w komforcie widzenia i przyjemności noszenia. 

Wiemy jednak, że nieprzypadkowo czytasz ten artykuł. Jako optycy z ponad 30-letnim doświadczeniem chcemy pomagać nie tylko pod względem praktycznym, czyt. korekcji wzroku, ale również estetycznym. Dlatego poniżej znajdziesz przykłady modnych oprawek okularowych, które w 2024 roku prawdopodobnie będą popularnym wyborem klientów salonów optycznych.

Oprawki okularowe damskie

Które oprawki damskie będą popularne w 2024 roku? Po analizie trendów widzimy, że oprawy metalowe, pastelowe, kocie, transparentne i okulary bezramkowe będą nadal cieszyć się popularnością w 2024 roku.

Modne oprawki męskie 2024 rok – które będą najpopularniejsze?

W przypadku panów styl nie raz schodzi na drugi plan, ponieważ męska część społeczeństwa patrzy na modę również przez pryzmat funkcjonalności. 

Oprawki do okularów męskie

Panowie w 2024 roku najprawdopodobniej będą wybierać oprawy metalowe geometryczne, aviatory, transparentne modele z acetatu lub fantazyjne wielokąty. 

modne oprawki

Modne okulary korekcyjne – czy od 2023 roku coś się zmieniło?

Nie jesteśmy gołosłowni. Analizujemy trendy oprawek okularów od lat i poniżej w telegraficznym skrócie opowiedzieliśmy, jakie oprawki były popularne w poprzednim roku. 

Po co?

Ponieważ w ten sposób możesz ocenić czy okulary, które już masz, w tym roku nadal będą modne.

Modne okulary korekcyjne damskie – co było popularne w 2023 roku?

Stylowe oprawki okularowe męskie – co było rozchwytywane w 2023 roku?

Ray-ban, Emporio Armani, Prada czy inne marki – które oprawki do okularów przeciwsłonecznych będą hitem?

Wcześniej mówiliśmy o oprawkach do okularów korekcyjnych. Jednak miłośników okularów przeciwsłonecznych nie zostawimy w potrzebie. W tym tekście przedstawiamy 14 marek producentów okularów, które od lat cieszą się ogromną popularnością: Marki okularów przeciwsłonecznych polecane przez optyków

Kocie, metalowe, czy inne – czy najnowsze trendy zawsze oznaczają komfort noszenia?

Powyżej mówiliśmy o modzie. Teraz skupimy się jednak na czymś, co według nas jest równie ważne, a dla niektórych nawet ważniejsze. Pamiętaj. To, co modne nie zawsze jest wygodne.

To, że koleżanka z pracy, kolega z siłowni lub bliski znajomy rekomenduje jakiś wybór, nie oznacza, że w Twoim przypadku ten sam model również się sprawdzi. Okulary mają Ci pasować, ale pod słowem pasować nie kryje się jedynie dopasowanie do stylu, ale również do kształtu twarzy.

modne oprawki

Okulary korekcyjne damskie i męskie – zawsze dobieraj do kształtu twarzy

Co Ci po okularach, które piją w skronie, uwierają Cię w nos lub opadają na policzki. Tym bardziej nie wybieraj stylowych hitów, które w ofercie internetowej wyglądają świetnie, a gdy spoczną na Twoim nosie i patrzysz na siebie w lustrze, to myślisz „to jednak nie dla mnie”.

W salonach optycznych ORLIŃSCY otaczamy opieką naszych klientów i dzięki nielimitowanym czasowo wizytom wielokrotnie dopytujemy czy to na pewno najlepszy wybór. To, że klient myśli „jest ok”, nie zawsze oznacza, że po upływie czasu będzie tak samo. 

Dlatego poza doborem szkieł i zaprezentowaniem opraw przeprowadzamy konsultację stylistyczną, która pomaga dopasować okulary do kształtu twarzy, kolorytu skóry oraz unikatowych cech Twojej aparycji. Jak to robimy? Nie przestawaj czytać.

Jak dobrać odpowiednią parę okularów dla swojego kształtu twarzy?

Dobierz okulary, w których wyróżnisz się z tłumu

Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze oprawek okularowych? Odpowiedź znajdziesz w poniższym wideo:

Podsumowanie

Sporo tych informacji prawda? Spokojnie, nie musisz tego zapisywać ani zapamiętywać. Podczas wizyty w salonie optycznym ORLIŃSCY każdy z tych punktów zostanie sprawdzony, bo to według nas savoir-vivre dobrej obsługi. Chcesz, byśmy zaopiekowali się Tobą i dobrali szkła jak i oprawki, w których w 2024 roku poczujesz się świetnie i pewnie?

Zapraszamy na wizytę. Wybierz dogodny termin i umów się na spotkanie ze stylistyką opraw okularowych https://orlinscy.pl/konsultacje-stylistyczne/  

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.