Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Solano to polska firma produkująca okulary. W swojej ofercie posiada nie tylko ramki korekcyjne damskie i męskie, ale również oprawy z clipem przeciwsłonecznym oraz okulary przeciwsłoneczne.

Michał

Orliński

Wyprzedaż -30% w salonach — marki Solano i Anne Marii

okulary_solano

Solano to polska firma produkująca okulary. W swojej ofercie posiada nie tylko ramki korekcyjne damskie i męskie, ale również oprawy z clipem przeciwsłonecznym oraz okulary przeciwsłoneczne.

Jeśli chodzi o materiały, z których tworzą, to przede wszystkim tworzywo, metal i bardzo lekki ultem stosowany w clipach, czyli oprawach z nakładką przeciwsłoneczną.

Wcześniej wspomniane clipy, to typ okularów, z których słynie marka Solano. Stanowią one połączenie dwóch par okularów w jednych, znakomicie bowiem służą w codziennym użytkowaniu np. w domu, czy w pracy, ale dzięki nakładce, są nieocenione w słoneczne dni, jako znakomita ochrona przed słońcem. Nakładka posiada odpowiednie filtry, oraz polaryzację, czyli specjalny filtr, który chroni oczy przed odbitym światłem np. od tafli jeziora, czy mokrej nawierzchni. Nakładka trzyma się oprawy okularowej za pomocą specjalnych magnesów, kompletnie nie zauważalnych na pierwszy rzut oka. Jest to idealna opcja dla wszystkich Klientów, którzy są zwolennikami estetycznych rozwiązań.

Firma tworzy okulary głównie dla osób, które :

  • żyją z duchem czasu
  • cenią sobie wygodę
  • ważna jest dla nich przyjemność w noszeniu okularów

Każda oprawa jest wyjątkowa, ma detal, który nadaje charakter i sprawia, że użytkownik czuje się w niej naprawdę wyjątkowo.

Dodatkową zaletą, jest fakt, że większość z nich posiada specjalne sprężynki w zausznikach, czyli tzw. fleksy, które amortyzują odginanie zausznika np. podczas zdejmowania okularów jedną ręką.

Marka Anne Marii skierowana jest głównie ku damskiej części użytkowników okularów. W swoich wzorach nie odstaje od dużych, modowych marek zapewniając klientkom bogatą kolorystykę i różnorodność kształtów. W tworzeniu opraw Anne Marii producent używa bardzo lekkie tworzywa oraz delikatny metal. Podobnie jak w Solano, w większości opraw zastosowane są fleksy, które ułatwiają dłuższe użytkowanie okularów, bez żadnych usterek.

W każdym sezonie firma produkująca marki Solano i Anne Marii zaskakuje nas wzornictwem. Widać, że skrupulatnie podąża ona za obecnymi trendami, które w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, tworzą produkty przyjazne klientom i ich wymaganiom.

Właśnie trwa wyprzedaż SOLANO i ANNE MARII w Salonach ORLIŃSCY

Karolina Zawadzka,
Doradca Klienta

Trwa wyprzedaż marek SOLANO i ANNE MARII w Salonach ORLIŃSCY!

Dla Ciebie to okazja, aby kupić fantastyczne okulary 30% taniej! W praktyce nawet więcej niż to, bo rabat może się łączyć z innymi promocjami i Programem lojalnościowym (aplikacja mobilna).

Oprawy Solano są dopracowane w każdym detalu, a to sprawia, że spełniają wymagania, nawet najbardziej wymagających klientów. Każda oprawa z kolekcji jest inna, w asortymencie widzimy zaskakujące połączenia stylów, także na pewno znajdziesz coś dla siebie. Osoby kochające nonszalancki luz, tak samo jak te, które umiłowały sobie klasykę, będą usatysfakcjonowane propozycjami Solano.

Akcja wyprzedażowa dotyczy wszystkich opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych Solano i Anne Marii, oprócz produktów z serii Solano Clip-On) znajdujące się w salonach.

Koniecznie zapytaj o wyprzedaż w naszym salonie!

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać, przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty,Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.