Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Materopolitan to niemiecka firma, która swoją nazwę zawdzięcza inspiracji filmem Fritza Langa METROPOLIS - jest on uważany wizjonerską, ponadczasową epopeję.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. III – Materopolitan

metropolitan

Materopolitan to niemiecka firma, która swoją nazwę zawdzięcza inspiracji filmem Fritza Langa METROPOLIS – jest on uważany wizjonerską, ponadczasową epopeję.

Mityczna i inspirująca jakość czyni film idealnym wyborem, od którego można nazwać kolekcję okularów METROPOLITAN.

W 2011 roku Metropolitan stało się chronioną marką na całym świecie.
Główną inspiracją do tworzenia okularowych kolekcji jest zamiłowanie do miejskiego szyku, czystych linii i najwyższej jakości.

Oprawy charakteryzuje nowoczesność, różnorodność materiałów, delikatność oraz niebanalna kolorystyka, która spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Karolina Zawadzka,
Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.