Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Crizal to marka stworzona przez francuskiego designera Ricardo Navarro. W tworzeniu opraw okularowych zainspirował się on europejską aglomeracją. Każda z opraw jest nazwana miastem i wyraża styl tego miejsca.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. V – Crizal

Crizal.jpg

Crizal to marka stworzona przez francuskiego designera Ricardo Navarro.

W tworzeniu opraw okularowych zainspirował się on europejską aglomeracją. Każda z opraw jest nazwana miastem i wyraża styl tego miejsca.

W ramkach jako tworzywo zastosowano włoski acetal, a front z zausznikami połączony jest niemieckimi zawiasami.

Marka Crizal ma bardzo uniwersalny charakter, w swoich pomysłach łączą klasykę i nowoczesność.

Karolina Zawadzka, Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – KabatyBabice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.