Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Oscar Olufsen to duński projektant, który nazwał markę okularową swoim imieniem i nazwiskiem. Projekty tworzy on we Włoszech.

Michał

Orliński

Oprawki w naszych salonach cz. VI – Oscar Olufsen

oscarolufsen.png

Oscar Olufsen to duński projektant, który nazwał markę okularową swoim imieniem i nazwiskiem. Projekty tworzy on we Włoszech.

W asortymencie ma oprawy damskie, męskie i przeciwsłoneczne. Jeśli chodzi o materiały, to wykorzystuje głównie tworzywo i metal.

Oprawy te charakteryzują się swoim nietypowym kształtem, odważną kolorystyką, oraz dużą różnorodnością, projektant nie boi się bowiem tworzyć opraw masywnych, z większą ilością tworzywa, ale zaspokojeni zostaną również zwolennicy ramek delikatnych, metalowych.

Każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Karolina Zawadzka, Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – KabatyBabice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.