Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Visioffice to urządzenie do pomiarów za pomocą systemu wideocentracji. Dzięki niemu Klient uzyskuje niespotykany komfort widzenia nawet przy dużych mocach.

Michał

Orliński

Visioffice – nowoczesne urządzenie w salonie optycznym

Visioffice.jpg

Co to jest Visioffice?

Jest to urządzenie do pomiarów za pomocą systemu wideocentracji.

Wyposażone jest w nowoczesny, intuicyjny interfejs ze zindywidualizowanymi symulacjami i animacjami, dzięki którym można Klientom salonu optycznego zademonstrować specjalistyczną wiedzę o soczewkach firmy Essilor.

Spośród wielu funkcji dostępnych w urządzeniu warto wymienić pomiar unikalnego parametru, jakim jest środek obrotu gałki ocznej, który umożliwia zamówienia soczewek z opcją Eyecode jako najbardziej spersonalizowanych soczewek recepturowych. Pozwala to na uzyskanie z niezwykłą dokładnością każdego możliwego parametru niezbędnego do wykonania soczewki.

To nowoczesne urządzenie w salonie optycznym jest łatwe w obsłudze, szybkie i inteligentne.

My, jako doradcy mamy możliwość dokonania doboru i optymalizacji grubości soczewki oraz pozwala to na szybkie złożenie zamówienia.

Ważne: to urządzenie zapewnia brak niechcianych efektów w soczewkach oraz ich wyjątkową estetykę.

Dzięki Visioffice Klient uzyskuje niespotykany komfort widzenia nawet przy dużych mocach.

Zapraszamy do naszych salonów na wybór nowych okularów z soczewkami “szytymi na miarę”.

Doradca Klienta Katarzyna Grzelczak

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.