Chcesz zachować dobry wzrok na długie lata? Obejrzyj nagranie i dowiedz się jak to zrobić.

Niedługo zaczniemy okres gdzie bez okularów przeciwsłonecznych nie będziemy mogli sobie wyobrazić wyjścia z domu. Jeśli ktoś z Was zastanawia się jeszcze po co są potrzebne mu okulary przeciwsłoneczne to właśnie po to jest ten artykuł.

Michał

Orliński

Zalety noszenia okularów przeciwsłonecznych

przeciwsłoneczne.png

Niedługo zaczniemy okres gdzie bez okularów przeciwsłonecznych nie będziemy mogli sobie wyobrazić wyjścia z domu.

Jeśli ktoś z Was zastanawia się jeszcze po co są potrzebne mu okulary przeciwsłoneczne to właśnie po to jest ten artykuł.

  1. Filtry UV 400 – Jest to najlepsze zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Producenci okularów dbają o swoich klientów i taki filtr można spotkać w każdych okularach.
  2. Powłoka polaryzacyjna – Ta powłoka jest wbudowana w soczewkę okularową i zmniejsza oślepienie przez światło odbite. Rozwiązanie to jest kierowane głownie do kierowców ale może je mieć każdy. To rozwiązanie chroni oczy gdy światło odbije się np. od deski rozdzielczej albo tafli wody.
  3. Korekcja wzroku – Jeśli ktoś z Was posiada korekcję wzroku również może posiadać okulary przeciwsłoneczne i komfortowa widzieć.
  4. Bezpieczeństwo – Promieniowanie UV jest niebezpieczne dla oczu. Wiele chorób ma swoje fundamenty przy braku albo złej ochronie oczy przed słońcem.
  5. Aspekt wizualny – W obecnych czasach okulary stały się dodatkiem do strojów i stylu. Producenci również to biorą pod uwagę i wiele ich produktów przyciąga wzrok.

Mam nadzieję, że udało mi się rozwiać wszelkie wątpliwości co do okularów przeciwsłonecznych.

Bartłomiej Kaczmarek,
Doradca Klienta

Badanie wzroku w Salonach ORLIŃSCY

Przed zakupem okularów warto poświęcić chwilę na kompleksowe badanie wzroku wykonywane w naszych salonach optycznych. Różni się ono od standardowego badania tym, że przykładamy ogromną wagę do tego, by nie tylko zbadać wzrok, ale by poznać również potrzeby naszego przyszłego klienta.

Zapisz się na badanie wzroku

Badanie wzroku możesz wykonać przychodząc bezpośrednio do naszego najbliższego salonu optycznego (Warszawa – Wola, Warszawa – Gocław, Warszawa – Kabaty, Babice Nowe, Sochaczew) lub umawiając się wcześniej na wizytę, do czego gorąco zachęcamy.

Obejrzyj webinar

Jak zatroszczyć się o dojrzały wzrok?

Lata mijają, a oczy są coraz bardziej narażone na negatywne skutki starzenia. Zauważasz pogorszenie wzroku? Dowiedz się, jak w Twoim wieku dobrać okulary, aby widzieć zdrowo i komfortowo!

Dołącz do nas!

Uzupełnij swoje dane, a obejrzysz nagranie webinaru zaraz po zapisie.

Zapisz się i odbierz prezent

Otrzymasz od nas przydatnego ebooka, którego powinien znać każdy właściciel okularów. W newsletterze będziemy Ci wysyłać tylko najważniejsze informacje!

Przeczytaj jeszcze więcej

Umów się na rzetelne badanie wzroku

Najlepsza pora na sprawdzenie faktycznej kondycji Twojego wzroku jest właśnie teraz! Dogodną porę dobierzesz klikając przycisk poniżej.